Taha Ulu:

Marmara Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunudur ve edebiyat alanında yüksek lisans yapmaktadır. Yüksek lisansı nedeniyle yayın grubumuzda yarım zamanlı olarak çalışmaktadır. Taha Ulu Deneyimli ve tecrübeli bir editördür.


Duygu Oruç:

İstanbul Aydın Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan editörümüz aynı zamanda edebiyat alanında yüksek lisans yapmaktadır. Uzun zamandır yayın grubumuz ile serbest zamanlı olarak çalışmaktadır.


Uğur Ziya Şimşek:

Yayın grubumuzun kurucusu ve imtiyaz sahibidir. Aynı zamanda yedi adet kitabı yayınlanmış bir yazardır. Kitapları arasında "Büyüyünce yazar olacağım" isimli bir teori kitabı bulunmaktadır. Öykü ve roman yazma tekniklerinin incelendiği bu kitap yazar adayları için oldukça faydalı bir kaynaktır. Uğur Ziya Bey'in youtube ve facebook'ta "yazmak" üzerine bir çok söyleşisi bulunmaktadır. Yine bir çok mecrada öykü, roman ve şiir yazma teknikleri üzerine makaleleri yayınlanmıştır. Uğur

Bey, faal olarak yayınevimizin editörlüğünü yapmaktadır ve tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Tecrübeli bir editördür.
Uğur Ziya Bey özel bir kurumda uzunca bir zaman Kamu Hukuku dersleri anlatmıştır. Yayınevi yöneticiliği döneminde de kendisini telif hakları konularında geliştirmiştir ve tüm yazarlarımızın kitaplarını hukuki açıdan incelemekte ve ileride problem yaşayabilecekleri unsurları kendilerine iletmektedir.
Kitabınızı yayınladıktan sonar film, dizi, beste vb. bir anlaşma yapmanız gerekirse bu konuda da yine size yalnız bırakmıyoruz. Görüşmelerinize katılıp, sözleşme sürecinde size danışmanlık yapıyoruz.

Damla Nur Kınık:

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Televizyon Bölümü Mezunudur. Yayınevimizde tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Tasarım alanındaki faaliyetleri yönetmektedir.

Dilara Kavaklıoğlu:

Çanakkale Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden 2011 yılında mezun olan Dilara Hanım 2012 yılında Venedik'te dünyaca ünlü iliüstratörlerden olan Christopher Buzelli'nin öncülüğündeki illüstrasyon kursunda eğitim almıştır. Can Yayınları, Nesin Yayınları, Pupa Yayınları gibi büyük yayınevleri ile çalışmış, bir çok kapak tasarımına imza atmış deneyimli bir sanatçıdır.

Ferdi Alaboğa:

Sinema sektörünün tanınmış bir yardımcı yönetmenidir. Birçok dizi ve filmlerin yardımcı yönetmenliğini yapmıştır. Yayın grubumuz ile birlikte bir prodüksiyon firması kurma hazırlığı içindedir.

Onur Coşkun:

Reklam yönetmeni ve sosyal medya uzmanı olan Onur Bey ARTE Prodüksiyon isimli firmanın kurucusu ve yönetmenidir. Daha önce de Görsel Sanatlar Medya Prodüksiyon isimli firma ile birçok reklam filmine senarist ve yönetmen olarak imza atmıştır. Sosyal Medya ve reklam konusundaki engin bilgileri ile yayın grubumuzun çözüm ortağıdır.

Referanslarımız